Свадебные наряды

 | Ирина Люлина | 

Пастельні кольори весільної сукні

Пастельні кольори весільної сукні 2

Вважається, що у святковий день весільної церемонії, наречена повинна бути тільки у білому вбранні. За заповітами предків, білий колір є символом чистоти і цноти. І окрім цих якостей, білий колір має певну магічну силу, яка перехоплює погляди. Однак крок за кроком, сучасна весільна мода лишає класичні стандарти, на користь сучасної моди. Таким чином усе частіше і частіше ми маємо змогу споглядати чудернацькі и химерні відтінки, які ще декілька десятків років тому вважалися дивакуватими.

Однак є варіант кольорової гамми, який чудово виглядає на сучасній нареченій, більш-менш відповідає класичним стандартам и одночасно крокує у ногу з сучасними тенденціями. Усе це про пастельні кольори, які продає салон весільних суконь.

Пастельний колір є доброю альтернативою для тих, хто бажає одночасно відповідати сучасним стандартам весільної моди, і при цьому не бажає вбиратись у червоні або сині кольори.

По-перше, треба спочатку розібратися, що являють собою пастельні кольори весільного вбрання.

До пастельних кольорів відносять відтинки персику, світло-жовті кольори, відтінки слонової кістки, крем-брюле, кольори чайної троянди, коралові, фіалкові та інші відтинки. Усі ці барві з такими романтичними і у деякій мірі магічними назвами є пастельними кольорами.

Виглядають вони пречудово, і виконані у тканині нагадують картини французьких художників з притаманною їм легкістю, радістю и енергією. І саме така енергетика є ідеальною для нареченої.

Окрім того, за допомогою такої палітри кольорів, наречена має змогу підкорегувати власну зовнішність відповідно власним забаганкам, адже пастельні відтинки чудово підкреслюють певні переваги зовнішності нареченої, наприклад, її колір очей, шкіри, волосся.

Безумовно, щоб піти наперекір класичним стандартам, потрібно мати неабияку сміливість и рішучість. Однак такий крок повністю компенсується універсальністю пастельних тонів, які здатні гармонічно співіснувати с будь-якими аксесуарами и будь-яким оточенням.

Однак потрібно мати на увазі, що пастельні відтинки можуть небажано змінювати зовнішність і у одну з негативних сторін. Так, наречені, які мають нестандартні фізичні параметри, як високий зріст чи зайву вагу, за допомогою пастельних кольорів лише збільшать власні недоліки, адже ці відтінки здатні візуально збільшувати габарити. Тому треба бути уважними и звертати увагу на найменші деталі, які можуть підкреслити ваші недоліки.

3 Комментариев

 1. Mary

  5 октября, 2013

  А что, если завести на сайте-блоге раздел «самые горячие обсуждения» или подобное. Там можно будет обсуждать наиболее горячие топики вашего блога…

  Войдите, чтобы ответить
 2. Debora

  6 октября, 2013

  Занятно-занятно, нигде раньше на такое не натыкался.

  Войдите, чтобы ответить
 3. ижевск

  10 октября, 2013

  Честно говоря, многое из того, что Вы пишете не совсем так… Ну да ладно

  Войдите, чтобы ответить

Вы должны авторизироваться чтобы отставить комментарий. Войти

Оставьте комментарий

Яндекс.Метрика